Hovorí sa, že ľudia a delfíny sú jediné tvory na planéte, ktoré majú s*x pre potešenie. Síce nevieme, či majú delfíny nejaké vysnívané miesta na súlož, o ľuďoch sa to však povedať dá.Nám chlapom je to zrejme viac-menej jedno, no ženám nie. Tie sa vo svojich fantáziách pohrávajú s rôznymi hanbatými myšlienkami, kde by si to s nami najradšej rozdali. A presne týmito hriešnymi predstavami sa zaoberal web Sleepcupid, ktorý spravil prieskum medzi 3000 ženami.

Najviac žien prezradilo, že by si to so svojím partnerom najradšej rozdali na schodoch. Či už je to kvôli množstvu polôh, ktoré schodisko ponúka alebo je za tým niečo iné, dámy bližšie nešpecifikovali. Na druhom mieste sa umiestnila pláž, za ňou veľká party či spoločenská udalosť, ďalej lietadlo, garáž, záhrada a napokon kancelária.

Ženy, ktoré sa zapojili do prieskumu, ďalej uviedli, kedy počas dňa najviac myslia na s*x. Azda nikoho neprekvapí, že najviac nadržané bývajú večer a najmenej na obed. Takže ak chcete svojej partnerke spraviť radosť, urobte jej to rovno na schodoch niekedy medzi 18. a 22. hodinou.

Zdroj: Fhm.com | Foto: Twitter